ELEKTRONINĖ KOMERCIJA
Užsakyti

ELEKTRONINĖ KOMERCIJA

Svetainė360.lt elektroninės komercijos sprendimas yra pažangi, duomenų bazės pagrindu veikianti parduotuvė, kuri gali veikti visuose informaciniuose kanaluose, įskaitant interneto puslapius, mobiliuosius telefonus ir Facebook paskyras.
Visi produktai yra sukurti duomenų bazėje ir yra pažymėti aprašomaisiais žodžiais (pvz., produkto kategorija, pardavimai, spalva, prekinis ženklas, t.t.). Tokiu būdu jie gali būti vaizduojami tinklalapyje, mobiliame tinklalapyje arba Facebook puslapyje išmaniajame sraute, naudojant raktinių žodžių filtrus.
Svetainė360.lt elektroninės komercijos sprendimas užtikrina patikimą ir saugią pirkimo aplinką, kuri yra susieta su paySera.

PARENGIMAS PARDAVIMUI

Svetainė360.lt internetinės parduotuvės įrankis atlieka visas sudėtingas funkcijas, įskaitant mokėjimo opcijų integravimą, kad galėtumėte iš karto pradėti priimti užsakymus vadovaujantis saugumo ir privatumo standartais, kurių tikisi jūsų klientai. Užsakymų valdymo skyriuje yra be vargo kontroliuojami ir vykdomi, o jei reikia, ir grąžinami užsakymai.

ELEKTRONINĖS KOMERCIJOS SEO

Mūsų SEO platforma užtikrina, kad elektroninės komercijos tinklalapis pritrauks lankytojus iš paieškų platformų.  

XML tinklalapių žemelapiai yra sugeneruojami automatiškai, tokiu būdu palengvinamas ir paspartinamas paieškos platformų vykdomas elektroninės komercijos tinklalapio indeksavimas. Svetainė360.lt elektroninės komercijos sprendimas turi įdiegtą analizės funkciją, kuri leidžia parduotuvės savininkui stebėti tinklalapio progresą.

PATIKIMA IR SAUGI PARDUOTUVĖ

Svetainė360.lt elektroninės komercijos sprendimas užtikrina patikimą ir saugią pirkimo aplinką, kuri yra susieta su paySera mokėjimų sistema .
Svetainė360.lt elektroninės komercijos prenumerata apima neribotą skaičių produktų ir užsakymų, o taip pat visas parduotuvės hostingo funkcijas, kurių gali prireikti, įskaitant neribotą duomenų srautą ir pralaidumą.

PARDAVIMAS VISUR

Svetainė360.lt įrankis yra unikalus tuo, kad jame yra naudojama bendra parduotuvės duomenų bazė, kuri atveria patogią parduotuvę ne tik įprastuose tinklalapiuose, bet ir mobiliuose tinklalapiuose ir Facebook paskyrose vos po kelių nesudėtingų paspaudimų. Viso to esmė yra galimybė aptarnauti klientus, kad ir kur jie bebūtų, ir plėtoti verslą.