MOBILŪS TINKLALAPIAI
Užsakyti

MOBILŪS TINKLALAPIAI

Svetainė360.lt  sukuria Jums prisitaikančio dizaino mobilius tinklalapius, kurie automatiškai prisitaikys prie ekrano, kuriame jie bus vaizduojami, įskaitant visus naujausius mobilius prietaisus.

MOBILUSIS SEO

Visi mūsų mobilieji tinklalapiai palaiko HTML5 ir CSS3 programavimo kalbas ,kurios užtikrina geriausius rezultatus, naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Informacijos perteikimas visiškai nepriklauso nuo prietaiso, o tai garantuoja visų išmaniųjų telefonų palaikymą.

INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ

Svetainė360.lt elektroninės komercijos sprendimas yra pažangi duomenų bazės pagrindu veikianti parduotuvė, kuri gali veikti visuose informaciniuose kanaluose, įskaitant interneto puslapius, mobiliuosius telefonus ir Facebook.
Visi produktai yra sukurti duomenų bazėje ir yra pažymėti aprašomaisiais žodžiais (pvz., produkto kategorija, pardavimai, spalva, prekinis ženklas, ir t.t.). Tokiu būdu jie gali būti vaizduojami tinklalapyje, mobiliame tinklalapyje arba Facebook puslapyje , naudojant raktinių žodžių filtrus.

MOBILUS MARKETINGAS

Puikaus mobilaus tinklalapio kūrimas pasitelkus mobilų marketingą yra ypač sėkminga marketingo strategija smulkiam verslui. Remiantis neseniai atliktos apklausos duomenimis yra žinoma, kad 84% verslo subjektų, kurie naudoja mobilius marketingo metodus, teigia, jog naujojo verslo rezultatai ženkliai pagerėjo. Mes siūlome įrankius, kuriuos naudodami mūsų klientai galės sėkmingai vykdyti mobilų marketingą.

ATASKAITŲ TEIKIMAS

Aktyvumas Facebook puslapyje yra stebimas naudojant Facebook ataskaitų teikimo įrankį. Verslo subjektai gali gauti labai detalias ataskaitas apie jų Facebook puslapio naudojimą ir lankytojus. Taip pat, lankytojų elgesį ir aktyvumą mobiliajame tinklapyje stebi integruotas Svetainė360.lt įrankis.

ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ

Naudodami Svetainė360.lt parduotuvės modulius galėsite savo produktus parduoti tiesiogiai puslapyje. Nukreipimo puslapyje įdiegus patogų elektroninės komercijos modulį, jame yra galimas užsakymų ir savitarnos srauto reguliavimas.