PRISITAIKANČIO DIZAINO SVETAINĖS
Užsakyti

PRISITAIKANČIO DIZAINO SVETAINĖS

Svetainė360.lt  - tai sprendimas Jums, jei ieškote modernaus prisitaikančio dizaino tinklalapio, mobilaus tinklalapio, Facebook verslo puslapio ir elektroninės komercijos paskyros

SEO & HTML5

Visi tinklalapiai yra kuriami naudojant pažangiausią HTML5 programavimo kalbą ir yra visiškai pritaikyti visoms paieškos platformoms. XML tinklalapių žemėlapiai yra automatiškai sugeneruojami, kad tinklalapius nesunkiai surastų ir indeksuotų paieškų platformos. Svetainė360 platforma yra nuolat prižiūrima, siekiant užtikrinti aukščiausią įmanomą tinklalapių reitingavimą paieškų platformose.

HOSTINGAS IR DUOMENŲ REZERVINIS KOPIJAVIMAS

Hostingas, duomenų rezervinis kopijavimas ir neribotas duomenų srautas Svetainė360 valdomoje serverio aplinkoje, yra įskaičiuoti į kiekvieno tinklalapio administravimo mokestį. Visi tinklalapiai yra talpinami virtualiame serveryje, kuris užtikrina geriausias puslapio veikimo charakteristikas, net padidėjus lankytojų srautui.

LANKYTOJŲ ELGESIO STEBĖJIMAS IR ATASKAITŲ TEIKIMAS

Bet kokiam internetiniu verslu užsiimančiam subjektui yra svarbu stebėti tinklalapio lankomumą ir svečių veiksmus jame. Tokiu būdu jie gali optimizuoti savo tinklalapius ir apskaičiuoti investicijų grąžą. Svetainė360.lt platforma suteikia galimybę pasinaudoti aukštos kokybės integruotu lankytojų elgesio stebėjimo ir ataskaitų teikimo įrankiu Piwik.